Elegancki baner reklamowy dla salonu fryzjerskiego. Gotowy szablon graficzny

baner salon fryzjerski wzór
baner reklamowy salon fryzjerski
baner reklamowy projekt

Opis projektu

Wzór banera reklamowego dla salonu fryzjerskiego, oferującego takie usługi, jak farbowanie, strzyżenie czy układanie fryzur oraz pielęgnację włosów. Szablon to stylowa i efektywna propozycja narzędzia reklamowego dla remontowych, nowoczesnych firm.

Dlaczego baner na pewno okaże się skuteczny? Dzięki zastosowaniu przejrzystej i sugestywnej grafiki, której ważną częścią jest fotografia tematyczna, naturalnie wpasowana w całość szablonu. Zdjęcie przedstawia kobietę ze zdrowymi długimi włosami o pięknym kolorze. Jest to wyraźne nawiązanie do profesjonalnych usług świadczonych w salonie. Z pewnością zadziała na podświadomość klientek, które również zapragną posiadać tak piękną fryzurę.

Inne walory banera to:

  • elegancja.
  • stonowana kolorystka.
  • wyrazisty przekaz reklamowy dzięki zastosowaniu odpowiedniej czcionki.
  • możliwość zastosowania dowolnych zmian.

Narzędzie powinno zostać umieszczone w miejscach, gdzie codziennie kumuluje się wielu potencjalnych klientów, na przykład przy ulicy czy na budynku w centrum miasta. Wtedy z pewnością przyniesie oczekiwany efekt. Oprócz informacji reklamowych, takich jak wyszczególnienie promocji w środkowej części, zawiera również takie elementy, jak dane teleadresowe firmy

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
BZ043092017
Rozmiar: 
2x1 m (do dostosowania)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Banery