Trójdzielny kalendarz dla firmy produkcyjnej

Opis projektu

Projekt kalendarza trójdzielnego do wykorzystania na przykład przez firmę produkcyjną, oferującą swoim klientom maszyny, podzespoły i urządzenia. Szablon stworzono za pomocą połączenia różnych odcieni koloru niebieskiego, który dominuje również na zdjęciu tematycznym, prezentującym produkty firmy.

Główne walory projektu to:

  • nowoczesna grafika
  • idealne dopasowanie zdjęcia tematycznego do branży
  • praktyczny podział narzędzia na trzymiesięczne okresy
  • prostota i wyrazistość przekazu

Funkcjonalna forma kalendarza sprawia, że może on pełnić rolę zarówno gadżetu reklamowego, jak i praktycznej pomocy w planowaniu czasu. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla stałych i wiernych klientów, którzy dzięki niemu będą na co dzień pamiętać o firmie i jej wysokiej jakości ofercie.

W jaki sposób można wykorzystać to narzędzie do promocji firmy? Na przykład wysyłając je osobom, które polubią stronę firmy na portalu społecznościowym. Dzięki temu reklama trafi także do ich znajomych i zatoczy o wiele szersze kręgi. Powierzchnię szablonu wykorzystano do zmieszczenia danych na temat walorów firmy oraz informacji teleadresowych, umożliwiających kontakt. Całość prezentuje się klasycznie i gustownie oraz przejrzyście.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KTZ006103016
Rozmiar: 
320 x 810 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Kalendarze