Gotowy wzór vouchera podarunkowego dla salonu fryzjerskiego w eleganckiej grafice

Opis projektu

Elegancki wzór vouchera podarunkowego, do wykorzystania przez profesjonalny salon fryzjerski. Dlaczego tak zaprojektowany szablon zapewni powodzenie kampanii promocyjnej firmy? Między innymi dzięki takim atutom, jak:

  • stonowana kolorystyka będąca połączeniem czerni i brązu,
  • doskonałej jakości fotografia tematyczna,
  • stylowa grafika,
  • jasna i prosta forma.

Voucher to narzędzie do wykorzystania, by docenić stałe klientki lub wyróżnić osobę, która odznacza się wysoką aktywnością na fanpage’u firmy. Taki podarunek poprawia wizerunek firmy i na długi czas tworzy w umysłach klientów pozytywne skojarzenia z nią. Każdy bowiem lubi być doceniany przez nawet drobny prezent.

Na pierwszej stronie vouchera znajdują się niezbędne informacje, takie jak nazwa salonu, a także adres fanpage’a na portalu społecznościowym. Na odwrocie zaś widnieją pola, które służą do wpisania nazwy posiadacza bonu oraz daty wykorzystania. Obok umieszczono dane teleadresowe firmy. Całość prezentuje się gustownie i w sposób wysmakowany. Voucher będzie idealnie reprezentował dobry, renomowany salon fryzjerski, zapewniając mu jeszcze więcej klientek. Jest doskonałym uzupełnieniem innych narzędzi, takich jak ulotki czy wizytówki.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL033092017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe