Gotowy wzór vouchera podarunkowego dla salonu fryzjerskiego w eleganckiej grafice

voucher wzór fryzjerski
voucher fryzjerski
bon podarunkowy salon fryzjerski

Opis projektu

Elegancki wzór vouchera podarunkowego, do wykorzystania przez profesjonalny salon fryzjerski. Dlaczego tak zaprojektowany szablon zapewni powodzenie kampanii promocyjnej firmy? Między innymi dzięki takim atutom, jak:

  • stonowana kolorystyka będąca połączeniem czerni i brązu,
  • doskonałej jakości fotografia tematyczna,
  • stylowa grafika,
  • jasna i prosta forma.

Voucher to narzędzie do wykorzystania, by docenić stałe klientki lub wyróżnić osobę, która odznacza się wysoką aktywnością na fanpage’u firmy. Taki podarunek poprawia wizerunek firmy i na długi czas tworzy w umysłach klientów pozytywne skojarzenia z nią. Każdy bowiem lubi być doceniany przez nawet drobny prezent.

Na pierwszej stronie vouchera znajdują się niezbędne informacje, takie jak nazwa salonu, a także adres fanpage’a na portalu społecznościowym. Na odwrocie zaś widnieją pola, które służą do wpisania nazwy posiadacza bonu oraz daty wykorzystania. Obok umieszczono dane teleadresowe firmy. Całość prezentuje się gustownie i w sposób wysmakowany. Voucher będzie idealnie reprezentował dobry, renomowany salon fryzjerski, zapewniając mu jeszcze więcej klientek. Jest doskonałym uzupełnieniem innych narzędzi, takich jak ulotki czy wizytówki.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL033092017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe