Voucher podarunkowy salon kosmetyczny jesienna promocja na usługi strzyżenia

Opis projektu

Szablon vouchera podarunkowego do wykorzystania przez salon kosmetyczny lub fryzjerski. Może zostać wykorzystany jako nagroda w konkursie organizowanym na fanpage’u firmy na portalu społecznościowym lub prezent dla stałych klientek z okazji nadejścia nowego sezonu.

Voucher zaprojektowano w taki sposób, by nawiązywał do jesieni. Motywem kojarzącym się z nią są jesienne liście, które zdobią grafikę szablonu. Klientki, które poszukują okazji, by skorzystać z zabiegu pielęgnacji włosów, zmienić kolor czy też długość fryzury, będą mogły dostrzec ją właśnie w nadchodzącej chłodnej porze roku i chętnie nie raz skorzystają z oferty dla poprawienia wizerunki i humoru.

Jakie inne elementy będą decydowały o skuteczności reklamowej szablonu? Są to na przykład:

  • doskonale pasujące do siebie kolory z palety jesiennej,
  • sugestywne zdjęcie tematyczne, prezentujące kobietę z pięknymi włosami,
  • prosta, nowoczesna forma,
  • oryginalna grafika.

Na projekcie nie zabrakło także chwytliwego hasła reklamowego oraz danych kontaktowych i teleadresowych placówki, a także adresu strony www firmy. Na witrynie klientki mogą zdobyć informacje na przykład na temat referencji fryzjerek i kosmetyczek, ale także obejrzeć zdjęcia przykładowych realizacji, co z pewnością zachęci je do odwiedzenia salonu.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL034092017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
2
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (1 vote)
Karty upominkowe