Voucher podarunkowy dla salonu spa z kwiatami i nowoczesną grafiką

voucher salon spa
voucher podarunkowy salon spa
bon salon odnowy

Opis projektu

Nowoczesny voucher podarunkowy dla stałych lub nowych klientów, do wykorzystania przez salon odnowy biologicznej czy gabinet kosmetyczny, oferujący zabiegi upiększające.

Oryginalna i wyrazista grafika sprawiają, że projekt jest żywy oraz przyciągający uwagę, ale także elegancki i niezwykle gustowny. Każdy element, począwszy od kolorystyki, poprzez czcionkę, aż po zdjęcie tematyczne, nawiązuje do reprezentowanej branży.

Fotografia, która na pierwszej stronie jest dominującym detalem, ukazuje zrelaksowaną kobietę, poddawaną zabiegowi pielęgnacyjnemu lub masażowi. Dzięki temu, że klientki mogą utożsamić się z odczuciami, jakie jej towarzyszą oraz jej zadbanym wizerunkiem, chętnie skorzystają z oferty salonu. Pozostałe ważne elementy, które zawarto w projekcie, to:

  • motyw kwiatów, nawiązujący do kobiecości i piękna,
  • miejsca na wypisanie danych posiadacza bonu,
  • logo firmowe powtórzone na obu stronach,
  • adres strony www salonu,
  • dane kontaktowe.

Poszczególne elementy szablonu można dowolnie zmienić, zgodnie z życzeniem i potrzebami klienta. Dzięki personalizacji i dopasowaniu do konkretnego salonu spa, narzędzie reklamowe będzie jeszcze skuteczniejsze.W obecnej formie również doskonale spełni swoje zadanie i jest opcją dla firm pilnie poszukujących profesjonalnego projektu.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL034092017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
2
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe