Rollup firmowy, szablon do przystosowania

Opis projektu

Szablon firmowego rollupa, który można wykorzystać jako skuteczny gadżet reklamowy w wielu branżach. Wystarczy tylko poszczególne elementy projektu dopasować do konkretnych potrzeb konkretnej firmy.

Grafika jest uniwersalna i nowoczesna. Gdzie umieścić taki gadżet reklamowy, by jak najlepiej spełniał swoje zadanie, kierują uwagę przechodniów na konkretną placówkę? Rollup doskonale sprawdza się postawiony przed firmą, gdzie mijający go potencjalni klienci. Od razu mogą wstępnie zapoznać się z informacjami na temat oferty, która dosłownie wychodzi im naprzeciw. Ponadto narzędzie można wykorzystać w innych miejsca, na szlakach pieszych, w sąsiedztwie placówki firmowej.

Nowoczesny projekt zawiera na górze miejsce na nazwę firmy i jej logo, pośrodku zaś ulokowano kilka najważniejszych danych na temat oferty i jej zalet. Na dole umieszczono dane teleadresowe przedsiębiorstwa. Zdjęcie tematyczne, którego wycinek znajduje się w górnej części szablonu, bezpośrednio nawiązuje do działalności firmy.

Wartymi uwagi zaletami rollupa są też takie elementy jak:

  • stonowana kolorystyka, ożywiona żółtym akcentem,
  • profesjonalna, nowatorska grafika,
  • wysokiej jakości zdjęcie tematyczne,
  • prosta i przejrzysta kompozycja.
Parametry techniczne: 
ID materiału: 
RU0112016
Rozmiar: 
100x200 cm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Roll up