Elegancka ulotka firmowa dla Salonu Spa

projekt ulotki salon spa
wzór ulotki salon spa
ulotka salon masażu

Opis projektu

Wzór ulotki dla salonu SPA, kosmetycznego lub innej firmy reprezentującej branżę beauty. Ze względu na swoją uniwersalność sprawdzi się doskonale także do reklamowania salonu wizażu czy fryzjerskiego. Wystarczy tylko zmienić kilka detali, na przykład zdjęcia tematyczne. Co decyduje o tym, że szablon idealnie będzie reklamował branżę urodową?

  • stylowa grafika,
  • kobieca kolorystyka,
  • delikatne kwiatowe akcenty,
  • dopasowane zdjęcie tematyczne.

Pierwsza strona ulotki zawiera miejsce na logo salonu, tematyczną fotografię, prezentującą piękną i zrelaksowaną kobietę oraz hasło przewodnie salonu. Dzięki tym elementom w umyśle klientek z pewnością powstanie skojarzenie z dobrym samopoczuciem, wypoczynkiem i możliwością poprawy urody, dzięki skorzystaniu z usług placówki. W widocznym miejscu umieszczono również telefon kontaktowy do umawiania wizyt.

Na rewersie natomiast znajduje się miejsce na krótkie teksty opisujące rodzaje zabiegów oferowanych w salonie. Całość opatrzona jest także zdjęciami, na przykład obrazującymi pewne rodzaje zabiegów na piękne stopy. Takie dodatkowe informacje, oprócz innych elementów przekazu, będą z pewnością zachęcającym detalem, by przejść do akcji, czyli umówić się na wizytę.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
UDL008042015
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Ulotki