Karta upominkowa, uniwersalna w kolorze jasno fioletowym

karta upominkowa kosmetyczka projekt
gotowa grafika bon podarunkowy
reklama bon podarunkowy

Opis projektu

Niezwykle elegancki, utrzymany w kolorze jasnego fioletu z elementem czerwieni, gotowy szablon graficzny karty upominkowej jest propozycją uniwersalną, dzięki czemu można zastosować go przy okazji promowania działalności salonu kosmetycznego, ale nie tylko. Sprawdzi się doskonale do reklamowania usług studia wizażu, makijażu czy stylizacji paznokci lub fryzjera.

Karta upominkowa powinna znajdować się w stałej ofercie firmy, jako dodatkowy jej element. Po skorzystaniu z usługi, zadowolone klientki mogą dzięki temu od razu wyposażyć się w doskonały na każdą okazję prezent dla bliskiej osoby. Taki voucher to podarunek dość spersonalizowany, ale nie za bardzo osobisty, dzięki czemu stosowne jest jego wręczenie zarówno przyjaciółce, jak i na przykład szefowej.

Brak charakterystycznych dla konkretnej działalności elementów to jeden z jego atutów. Inny walor to minimalistyczny styl i deseń w drobne paseczki, co doskonale podkreśla renomę i ekskluzywność firmy. Do pozostałych walorów projektu można zaliczyć:

  • ponadczasowa stylistyka,
  • modne wzornictwo,
  • delikatną, dopasowaną do branży grafikę.

Z tyłu karta podarunkowa zawiera miejsca na logo salonu, jak również dane posiadaczki zaproszenia na darmowy czy zniżkowy zabieg lub usługę. Ulokowano tutaj także dane teleadresowe firmy.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL02201505
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe