Czarny voucher podarunkowy dla wizażystki ze zdjęciem pędzla i pudru

voucher podarunkowy wizaż
bon podarunkowy na wizaż
projektowanie voucherów

Opis projektu

Bardzo elegancki voucher podarunkowy do wykorzystania przez salon wizażu czy makijażu. Wyrazistości i głębi dodaje mu zastosowanie głębokiej czerni i złotych elementów. Ponadto do jego zalet można zaliczyć:

  • gustowną grafikę,
  • minimalistyczny styl,
  • prostotę,
  • przejrzystość.

Voucher podarunkowy oferowany przez firmę to sposób na dodatkowy zysk oraz szersze rozpropagowanie swoich usług. Karta podarunkowa na makijaż czy lekcję wizażu to doskonały pomysł na prezent dla mamy, siostry czy przyjaciółki. Pozwala skorzystać z chwili relaksu, czasu tylko dla siebie oraz dla swojej urody. Warto prezentować vouchery podarunkowe widocznym miejscu, by klientki łatwo mogły je zauważyć. Takie usługi są obecnie bardzo popularne i pożądane, ponieważ pozwalają na obdarowanie innej kobiety miłym upominkiem. Okazję do tego zdarzają się zaś przez cały rok.

Prezentowany voucher doskonale odzwierciedla wysoką jakość wykonywanych usług, profesjonalizm i renomę firmy. Ciekawym elementem jest wykorzystanie zdjęcia tematycznego z akcesoriami do makijażu: pędzlem i pudrem. Zdjęcie jest lekkie, ale wyraziste i sugestywne.

Oczywiście na szablonie nie zabrakło nieodzownych elementów, takich jak nazwa firmy, miejsce do wpisania danych posiadacza vouchera oraz informacji adresowych i kontaktowych, jak również godzin pracy salonu.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL049052018
Materiał: 
kreda mat, 350 g
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe