Elegancki wzór rollupu dla hotelu w kolorach bordowych ze zdjeciem

projekt rollup hotelowy
rollup wzór hotel
projektowanie rolluów
projektowanie rolluów

Opis projektu

Elegancki szablon graficzny rollupa dla hotelu oferującego komfortowy wypoczynek w pięknych wnętrzach. Swoją grafiką zaprasza on do skosztowania przysmaków podawanych w restauracji oraz skorzystania z pełnej oferty wypoczynkowej. W projekcie użyto kolor bordowy, by podkreślić klasę oraz wysoki poziom miejsca, w którym można przenocować podczas delegacji czy też wyjazdu wakacyjnego.

Rollup to format reklamowy, który doskonale sprawdzi się przed siedzibą firmy lub hotelu. Będzie skutecznie zachęcać klientów, którzy jeszcze jej nie znają, do korzystania oferty. Sprawdzi się również na targach branżowych. Jest to mobilna reklama, którą można wielokrotnie wykorzystać, zgodnie z potrzebami. Przedstawiany projekt posiada atuty, takie jak:

  • niebanalna, elegancja kolorystyka,
  • piękna kompozycja zdjęcia z innymi elementami grafiki,
  • stylowa czcionka i tło.

Zdjęcie tematyczne, które zostało tu zamieszczone, przedstawia czyste i gustowne wnętrze hotelu. Fotografia zaprasza do wypoczynku na najwyższym poziomie. Poniżej, na środku rollupa znajduje się idealne miejsce by umieścić krótki zachęcający opis. Pod opisem przewidziano przestrzeń na trzy zdjęcia ofertowe. Zaś jeszcze niżej na dane teleadresowe czy inne ważne informacje. Dodatkowo zastosowano w tym miejscu graficzne elementy ozdobne. Na samym dole umieszczono adres strony www placówki.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
RU003062015
Rozmiar: 
100x200 xm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Roll up