Wzór ulotki firmowej w rozmiarze DL, biznesowy design

ulotki reklamowe wzór dla firm
broszura wzór firmowa
ulotka dla firmy

Opis projektu

Wzór nowoczesnej i prostej, a zarazem wyrazistej ulotki, która może stanowić jedno z narzędzi promocyjnych dla firm, na przykład z branży szkoleniowej, ale nie tylko. Doskonale nadaje się do reklamowania biznesu, który chce w oczach klienta zaistnieć jako renomowany i profesjonalny. Niezaprzeczalnymi walorami ulotki są:

  • przejrzystość,
  • elegancki styl,
  • ciekawa kolorystyka,
  • oryginalne zdjęcie tematyczne,

Jednym z elementów graficznych ulotki jest zdjęciem tematyczne przedstawiające widok z okna biurowca na wielkie, tętniące życiem miasto. Z pewnością taki obraz silnie oddziałuje na podświadomość klienta. W projekcie zastosowano takie kolory jak ciemny turkus oraz biel, co sprawia, że ulotka przyciąga oko i skupia na sobie uwagę klienta. Na frontowej stronie znajduje się, oprócz fotografii, także taki niezbędny element jak logo firmy i jej nazwa. Pod spodem jest także miejsce na chwytliwe hasło reklamowe.

Na odwrocie znajduje się powierzchnia przewidziana na przedstawienie oferty czy programu firmy, tematów szkoleń czy też innych danych, które odgrywają istotną rolę w efektywnej reklamie. Dwustronny projekt na obydwu stronach zawiera także miejsce na logo i nazwę firmy, adres jest witryny www czy numer telefonu.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
UDL033201507
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
2
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Ulotki