Osobista wizytówka ze zdjęciem i danymi

wizytówka ze zdjęciem
szablon wizytówki ze zdjęciem
projekt wizytówki

Opis projektu

Kreatywny, uniwersalny szablon firmowej wizytówki ze zdjęciem dla specjalisty lub przedsiębiorcy zarządzającego własnym biznesem. Dzięki swojemu nowoczesnemu charakterowi projektu, można użyć go do reprezentowania firm z wielu branży, wymagających twórczego myślenia i pomysłowości. Główne atuty wizytówki to:

  • wyróżniające się rozwiązania graficzne,
  • profesjonalny design,
  • uniwersalność.

Jedną z cech projektu jest użycie stonowanej kolorystyki, co sprawia, że uwaga osoby zapoznającej się z wizytówką skupia się na zawartych w niej informacjach. Geometryczne kształty, jak i druga strona w całości w czerni nadają projektowi ciekawego charakteru.

Na frontowej stronie wizytówki po prawej stronie znajduje się miejsce na zdjęcie posiadacza. Czyni to projekt bardzo spersonalizowanym. Na pewno nie ujdzie to uwadze klientów. Taka wizytówka zostanie na dłużej zapamiętana niż tradycyjna. Pozostałą powierzchnię wykorzystano na umieszczenie nazwy firmy, zaś pod spodem danych kontaktowych,. Na odwrocie można umieścić myśl przewodnią firmy. Na czarnym tle będzie się prezentowała wyraziście.

Całość projektu to niezwykle nowoczesny, odważny pomysł dla pewnych siebie i jakości swojego biznesu osób. Barwy i grafika doskonale to podkreślają.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W011022015
Rozmiar: 
90x50mm
Przygotowanie do druku: 
tak

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Wizytówki