Baner reklamowy dla salonu fryzjerskiego gotowy wzór

baner reklamowy salon fryzjerski
baner fryzjerski z promocjami
baner salonu fryzjerskiego

Opis projektu

Szablon zewnętrznego banera reklamowego dla salonu fryzjerskiego czy też kosmetycznego, do zawieszenia na ogrodzeniu czy budynku. Dzięki dużym rozmiarom narzędzia każda klientka zainteresowana ofertą z pewnością nie będzie miała problemu z tym, by dostrzec zawarte na nim informacje.

Szczególne atuty banera to:

  • wyrazista czcionka,
  • kolorystyka nawiązująca do branży beauty,
  • atrakcyjna dla oka grafika z elementami ozdobnymi,
  • możliwość zastosowania dowolnych zmian

Elementy banera, takie jak nazwa gabinetu i jego adres oraz godziny otwarcia to niezbędne detale każdego narzędzia reklamowego. Oprócz tego, znajduje się na nim informacja na temat 20% obniżki w poniedziałki, która również zachęca do odwiedzenia salonu. Ogromne znaczenie, jeżeli chodzi o skuteczność reklamy ma duży napis „Salon fryzjerski”, przykuwający uwagę nawet z pewnej odległości. Baner w kolorze biało- czarno- różowym został wzbogacony zdjęciem tematycznym pięknej, zadbanej kobiety z profesjonalnie wystylizowanymi włosami, co czyni go jeszcze atrakcyjniejszym.

Dlaczego banery reklamowe warto stosować w kampaniach reklamowych firmy? Dzięki nim informacje mają szansę dotrzeć do szerokiego grona klientów, którzy codziennie przejeżdżają w okolicy, w której narzędzie jest zawieszone, ale również do osób znajdujących się w danym rejonie zupełnie przypadkowo.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
BZ010082015
Rozmiar: 
2x1 m
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Banery