Baner reklamowy dla salonu fryzjerskiego gotowy wzór

Opis projektu

Szablon zewnętrznego banera reklamowego dla salonu fryzjerskiego czy też kosmetycznego, do zawieszenia na ogrodzeniu czy budynku. Dzięki dużym rozmiarom narzędzia każda klientka zainteresowana ofertą z pewnością nie będzie miała problemu z tym, by dostrzec zawarte na nim informacje.

Szczególne atuty banera to:

  • wyrazista czcionka,
  • kolorystyka nawiązująca do branży beauty,
  • atrakcyjna dla oka grafika z elementami ozdobnymi,
  • możliwość zastosowania dowolnych zmian

Elementy banera, takie jak nazwa gabinetu i jego adres oraz godziny otwarcia to niezbędne detale każdego narzędzia reklamowego. Oprócz tego, znajduje się na nim informacja na temat 20% obniżki w poniedziałki, która również zachęca do odwiedzenia salonu. Ogromne znaczenie, jeżeli chodzi o skuteczność reklamy ma duży napis „Salon fryzjerski”, przykuwający uwagę nawet z pewnej odległości. Baner w kolorze biało- czarno- różowym został wzbogacony zdjęciem tematycznym pięknej, zadbanej kobiety z profesjonalnie wystylizowanymi włosami, co czyni go jeszcze atrakcyjniejszym.

Dlaczego banery reklamowe warto stosować w kampaniach reklamowych firmy? Dzięki nim informacje mają szansę dotrzeć do szerokiego grona klientów, którzy codziennie przejeżdżają w okolicy, w której narzędzie jest zawieszone, ale również do osób znajdujących się w danym rejonie zupełnie przypadkowo.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
BZ010082015
Rozmiar: 
2x1 m
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Banery