Baner reklamowy salon spa, masażu, gotowa grafika do wykorzystania w celach promocyjnych

Opis projektu

Profesjonalny szablon banera reklamowego dla firmy reprezentującej branżę beauty, takiej jak salon SPA czy gabinet masażu. Grafika jest przygotowana w taki sposób, by stanowić skuteczne narzędzie promocyjne. W razie potrzeby istnieje również możliwość zmiany poszczególnych elementów w celu dopasowania do potrzeb konkretnej firmy.

Najważniejsze cechy stanowiące o efektywności banera to:

  • dobra widoczność przekazu reklamowego nawet z dużej odległości,
  • grafika dopasowana do branży urodowej,
  • sugestywne zdjęcie tematyczne,
  • kolorystyka nawiązująca do kobiecości.

Warto zwrócić uwagę na fotografię znajdującą się po lewej stronie projektu. Przedstawia ona zrelaksowaną kobietę, poddającą się zabiegowi odnowy biologicznej, dzięki czemu zyskuje piękne ciało i dobre samopoczucie. To niezwykle silna sugestia dla klientek patrzących na baner. One również zapragną poczuć się podobnie i skorzystać z zabiegów oferowanych salonie. Kwiat obok zdjęcia podkreśla, że proponowane usługi pomagają dbać o urodę i komfort psychiczny.

Po prawej stronie widnieje wyraźne logo i nazwa firmy zaś pod spodem umieszczono dane teleadresowe i kontaktowe firmy wraz z jej adresem strony firmowej. Dodatkowo przyciągająca uwagę jest informacja o rabacie w konkretny dzień tygodnia.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
BZ045102017
Rozmiar: 
2x1 m (do dostosowania)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Banery