Elegancki, czarno złoty voucher podarunkowy dla salonu kosmetycznego, salonu fryzjerskiego

elegancki voucher z czerwoną kokardą projekt
voucher czarny złoty kokarda

Opis projektu

Elegancki voucher podarunkowy dla salonu kosmetycznego, fryzjerskiego, stylizacji paznokci czy też innej firmy reprezentującej branżę beauty. Jest on utrzymany w ciemnej, stylowej kolorystyce złota i czerni z dodatkiem czerwieni. Główne zalety prezentowanego projektu to:

  • nowoczesność i oryginalność,
  • wyrazista grafika,
  • klasyczny styl,
  • doskonale dopasowana kolorystyka,

Voucher podarunkowy dla salonu kosmetycznego można wykorzystać jako nagrodę za lojalność wiernych i stałych klientek lub prezent- nagrodę w konkursie na fanpage’u na portalu społecznościowym. Warto także mieć go w ofercie przed świętami i różnymi okolicznościami. Wtedy może stanowić pomysł na prezent i można wykorzystać go w “dosprzedaży” w salonie. Z pewnością jest to drobiazg pomagający budować pozytywne skojarzenia o firmie w podświadomości klienta, który lubi się czuć wyjątkowy i wynagradzany.

Projekt przyciąga uwagę ciekawymi rozwiązaniami graficznymi jak nietuzinkowe tło, czy dodatek czerwonej kokardy. Złoty napis dodaje voucherowi niezwykłłego uroku. Całość jest minimalistyczna, nieprzeładowana zbędnymi szczegółami. Na odwrocie znajdują się jedynie okienka, w które można wpisać imię i nazwisko posiadacza vouchera oraz dowolnie wybrany zabieg lub jego wartość. Pod spodem widnieją dane adresowe i kontaktowe.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUBL047052018
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe