Gotowy voucher podarunkowy kosmetyczny z kokardą świąteczną jako grafiką idealnie nadający się na prezent świąteczny

Srebrny świąteczny voucher podarunkowy
projekt graficzny vouchera do druku
voucher na prezent projekt

Opis projektu

Voucher podarunkowy to doskonała forma promocji sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Buduje lojalność klientów i pozytywne skojarzenia z firmą. W jaki sposób wykorzystać takie bony na przykład przed świętami? Warto umożliwić klientom ich zakup jako elegancki prezent dla bliskiej osoby.

Przykładem gustownego i wysmakowanego vouchera podarunkowego jest zaprezentowany bon dla salonu kosmetycznego, czy innej firmy reprezentującej branżę beauty, ale nie tylko. W gruncie rzeczy projekt jest bardzo uniwersalny, co jest jego ogromną zaletą. Posiada graficzne elementy świąteczne. Są to:

  • ozdoba w formie kokardy,
  • srebrna, iskrząca się kolorystyka,
  • piękna, ozdobna czcionka,
  • złote elementy.

Voucher podarunkowy, chociaż zachwyca bogatą świąteczną stylistyką, jest delikatny i subtelny. Ma nowoczesną, dość minimalistyczną formę, dzięki czemu jest wysmakowany i z pewnością przypadnie do gustu klientom ceniącym eleganckie prezenty. Na pierwszej stronie, na srebrnym tle umieszczono napis: “Voucher podarunkowy”. Na odwrocie można znaleźć okienka do wpisania posiadacza bonu, ale także ważne z punktu widzenia klienta, a także reklamy sklepu dane teleadresowe firmy. Całość jest niejako “oprawiona” w białą, delikatną ramkę.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUBL044122017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe