Gotowy voucher podarunkowy kosmetyczny z kokardą świąteczną jako grafiką idealnie nadający się na prezent świąteczny

Opis projektu

Voucher podarunkowy to doskonała forma promocji sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Buduje lojalność klientów i pozytywne skojarzenia z firmą. W jaki sposób wykorzystać takie bony na przykład przed świętami? Warto umożliwić klientom ich zakup jako elegancki prezent dla bliskiej osoby.

Przykładem gustownego i wysmakowanego vouchera podarunkowego jest zaprezentowany bon dla salonu kosmetycznego, czy innej firmy reprezentującej branżę beauty, ale nie tylko. W gruncie rzeczy projekt jest bardzo uniwersalny, co jest jego ogromną zaletą. Posiada graficzne elementy świąteczne. Są to:

  • ozdoba w formie kokardy,
  • srebrna, iskrząca się kolorystyka,
  • piękna, ozdobna czcionka,
  • złote elementy.

Voucher podarunkowy, chociaż zachwyca bogatą świąteczną stylistyką, jest delikatny i subtelny. Ma nowoczesną, dość minimalistyczną formę, dzięki czemu jest wysmakowany i z pewnością przypadnie do gustu klientom ceniącym eleganckie prezenty. Na pierwszej stronie, na srebrnym tle umieszczono napis: “Voucher podarunkowy”. Na odwrocie można znaleźć okienka do wpisania posiadacza bonu, ale także ważne z punktu widzenia klienta, a także reklamy sklepu dane teleadresowe firmy. Całość jest niejako “oprawiona” w białą, delikatną ramkę.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUBL044122017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe