Voucher podarunkowy dla fotografa lub studia fotograficznego na sesję zdjęciową

voucher podarunkowy na sesję fotograficzną
voucher podarunkowy na sesję fotograficzną
voucher podarunkowy wykonanie zdjęć

Opis projektu

Sesja zdjęciowa to najlepszy sposób, by zatrzymać ulotne chwile. W jaki sposób rozreklamować taką usługę? Na przykład za pomocą eleganckiego vouchera podarunkowego, który może być udostępniony w firmie jako propozycja prezentu dla kogoś bliskiego lub jako wygrana w konkursie na stronie firmowej.

Zaprezentowany obok szablon vouchera posiada wiele cech, które decydują o jego skuteczności reklamowej. Przede wszystkim zawiera na niewielkiej powierzchni pewien wycinek portfolio fotografia, czyli wysokiej jakości zdjęcia tematyczne, przedstawiające efekty jego pracy. Na pierwszej stronie w tle znajduje się zaś sama osoba fotografa. Dzięki temu voucher jest spersonalizowany i pozwala nawiązać z klientami szczególną więź.

Inne jego atuty to na przykład:

  • nowoczesna forma,
  • przejrzysta grafika,
  • oryginalna kompozycja poszczególnych elementów.

Oczywiście na szablonie nie zabrakło takich ważnych elementów, jak imię i nazwisko fotografa czy też nazwa firmy, jej logo, okienka do umieszczenia danych, takich jak wartość bonu i informacje teleadresowe. Voucher może także być wykonany w wersji imiennej. Generalnie wszelkie detale podlegają dowolnym zmianom na życzenie klienta i zgodnie z jego preferencjami. To również ogromny walor szablonu.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL042122017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe