Voucher podarunkowy na usługę przedłużania rzęs. Gotowy wzór z tematycznym zdjęciem zabiegu.

voucher stylizacja rzęs
voucher podarunkowy stylistka rzęs
voucher na zabieg stylizacji rzęs

Opis projektu

Voucher podarunkowy na przedłużanie rzęs dla salonu urody specjalizującego się właśnie w tej usłudze lub gabinetu kosmetycznego, który posiada przedłużanie rzęs w ofercie. Przedłużanie rzęs to bardzo popularny zabieg, dzięki któremu spojrzenie uzyskuje efekt głębi i jest znacznie bardziej uwodzicielskie oraz kobiece, z tego więc względu outer jest dobrym pomysłem na element kampanii reklamowej.

Warto udostępnić go w salonie jako propozycję prezentu dla bliskiej osoby, ale także można go wykorzystać jako nagrodę w konkursie na portalu społecznościowym czy za dużą aktywność na fanpage’u firmowym. Klientki, które otrzymają możliwość darmowego wykonania zabiegu z pewnością będą lojalnymi i stałymi bywalczyniami salonu, dzięki rodzącej się zasadzie wzajemności.

Projekt vouchera jest prosty i minimalistyczny, ale zarazem zawiera wyraźny przekaz i odwołuje się do skojarzenia z branżą. Działa tak między innymi zdjęcie tematyczne, przedstawiające sam zabieg przedłużania rzęs. Obok niego widnieje motyw kwiatów, nawiązujący do branży beauty. Na odwrocie wzoru znajduje się okienko do wpisania danych posiadaczki vouchera oraz informacje teleadresowe salonu.

Elementami projektu, na które warto zwrócić szczególną uwagę są:

  • barwy idealnie dobrane do branży,
  • nowoczesna grafika,
  • przejrzystość.
Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL036112017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe