Voucher podarunkowy dla salonu kosmetycznego, stylizacji paznokci, salonu fryzjerskiego jako gotowy projekt graficzny

voucher salon kosmetyczny
voucher salon kosmetyczny
voucher salon kosmetyczny

Opis projektu

Projekt graficzny vouchera podarunkowego, przeznaczonego do promocji salonów kosmetycznych, fryzjerskich czy też stylizacji paznokci, czyli wszelkich firm reprezentujących branżę beauty. Wyjątkowe walory szablonu sprawiają, że jego efektywność w zakresie reklamy jest niezwykle wysoka.

Voucher podarunkowy można wykorzystać na kilka sposobów. Przede wszystkim jest doskonałym prezentem nagradzającym lojalność stałych klientek, ale również może być nagrodą za wygraną w konkursie organizowanym na profilu firmy na portalu społecznościowym. Vouchery warto także udostępnić do kupienia jako prezent dla bliskiej osoby na wyjątkowe okazje.

Do zalet prezentowanego szablonu można zaliczyć przede wszystkim:

  • nowoczesny styl,
  • oryginalne połączenia kolorystyczne,
  • ciekawą grafikę,
  • dobrej jakości, doskonale dopasowane zdjęcie tematyczne.

Na pierwszej stronie najbardziej przykuwającym uwagę elementem jest fotografia tematyczna, przedstawiająca piękną i zadbaną kobietę z z dopracowanym makijażem i wystylizowanymi paznokciami. Obok, na granatowym tle widnieje napis “Voucher podarunkowy” oraz nazw firmy. Druga strona zawiera takie elementy, jak okienko do wpisania właściciela bonu oraz wartości zabiegu, a także dane teleadresowe salonu kosmetycznego. Projekt charakteryzuje się wysmakowanym stylem, ale także prostotą.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL037112017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe