Voucher podarunkowy dla sklepu z zegarkami lub biżuterią męską

voucher dla sklepu z zegarkami
voucher męski prezent
voucher projekt prezent dla mężczyzny

Opis projektu

Elegancki voucher podarunkowy dla sklepu z męskimi zegarkami lub biżuterią, odznacza się nowoczesnością i posiada wiele innych cech, które z pewnością przyciągną klientów płci męskiej.

Jego głównymi walorami, decydującymi o skuteczności są:

  • doskonale dobrana ciemna kolorystyka ,
  • gustowna kompozycja tła ze zdjęciem tematycznym,
  • niebanalne rozwiązania graficzne.

Pierwsza strona vouchera to przede wszystkim rzucające się w oczy zdjęcie tematyczne markowego męskiego zegarka, znajdujące się zarówno na pierwszym jak i na drugim planie. Połączenie brązu i granatu przywodzi skojarzenia z męskością i dobrym smakiem w wyborze biżuterii i galanterii. Oczywiście na pierwszej stronie znajduje się także logo sklepu. Na odwrocie umieszczono informacje na temat warunków wykorzystania vouchera oraz kwocie, na jaką on opiewa. Nie zabrakło także danych teleadresowych sklepu.

W jaki sposób można wykorzystać bon podarukowy w promocji sklepu? Można go na przykład udostępnić w miejscu widocznym dla klienta. Podczas robienia zakupów być może zdecyduje się on dokonać zakupu vouchera na prezent dla bliskiej osoby. To ważne, by firma dysponowała takimi bonami zwłaszcza w czasie poprzedzającym święta Takie bony można wykorzystać także do reklamy sklepu internetowego, na przykład jako nagrody w konkursach na fanpage’u firmy.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL041122017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe