Wzór vouchera podarunkowego o tematyce stylizacji paznokci z czerwona kokardą

voucher stylizacja paznokci
ban podarunkowy salon kosmetyczny
kata podarunkowa projekt

Opis projektu

Voucher podarunkowy dla salonu stylizacji paznokci, świadczącego usługi w zakresie manicure klasycznego, hybrydowego, czy przedłużania żelowego i akrylowego.Projekt cechuje się romantycznym i kobiecym stylem. Dzięki temu również zwróci uwagę grupy docelowej, do której kierowana jest reklama.

Dlaczego warto wykorzystywać vouchery podarunkowe w różnorodnych akcjach promocyjnych? Przede wszystkim sprawiają one, że powstaje zasada wzajemności. Obdarowane voucherem klientki znacznie chętniej będą wracały do salonu, który wynagradza ich lojalność. Nagroda w postaci vouchera pomaga również zwiększyć aktywność na profilu firmowym salonu na portalu społecznościowym. Na pewno panie chętnie wezmą udział w konkursie, gdzie nagrodą będzie darmowy zabieg na paznokcie.

Prezentowany wzór vouchera wyróżnia się:

  • wyrazistą kolorystyką,
  • wysokiej jakości fotografią tematyczną,
  • ciekawym motywem graficznym,
  • prostotą a zarazem oryginalnością.

Na pierwszej stronie widnieje motyw wstążki, zaś obok zamieszczono zdjęcie tematyczne pięknie wystylizowanych, modnych paznokci. Na otwarcie dodano niezbędne detale, jak okienko do wpisania właścicielki vouchera oraz wartości usługi i danych na temat salonu, takich jak jego adres czy numer telefonu.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL038112017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe