Projekt logo dla salonu kosmetycznego zajmującego się stylizacją paznokci oraz innymi zabiegami

projekt logo paznokcie
logo do kupienia nails
eleganckie logo kosmetyka

Opis projektu

WZÓR NIEDOSTĘPNY
Stylowy oraz oryginalny projekt logo dla salonu kosmetycznego, świadczącego usługi w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała, jak również stylizacji paznokci. Logo idealnie sprawdzi się do reprezentowania renomowanej, nowoczesnej firmy, której misją jest rozwój i stawianie zadowolenia klienta na pierwszym miejscu.

Szablon jest przede wszystkim kreatywny i elegancki. Do wyboru klient ma wersję złotą lub czarną, jednakże w tym względzie istnieje możliwość zmian, zgodnych z preferencjami i potrzebami klienta. Także inne elementy logo można poddać zmianie. Zaprezentowany wzór składa się nazwy salonu otoczonej romantycznymi motywami ozdobnymi. Grafika wyraźnie wskazuje, że grupą docelową do której chce trafić firma są pewne siebie kobiety, które lubią o siebie dbać i korzystać z wysokiej jakości usługi kosmetycznej w miłej atmosferze i pięknym wnętrzu.

Logo zawiera także imię i nazwisko posiadacza firmy W ten sposób te dane szybko trafią do podświadomości klientek i zostaną zapamiętane. Całość została w taki sposób zaplanowana, że przyciąga uwagę swoim niebanalnym charakterem.

Jakie inne zalety posiada projekt? Jest on z pewnością:

  • gustowny,
  • klasyczny,
  • wyrazisty,
  • prosty,
  • dopasowany do branży beauty.

WZÓR NIEDOSTĘPNY

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
L006112017
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Logo