Nowoczesna ulotka salon kosmetyczny, koslmetologiczny, salon urody

ulotka salon kosmetyczny
ulotka salon urody
ulotka salon kosmetyczny cennik
szablon ulotki kosmetycznej
szablon ulotki kosmetycznej

Opis projektu

Nowoczesna, bardzo oryginalna ulotka dla firmy reprezentującej branżę beauty, takiej jak salon kosmetyczny czy gabinet kosmetologiczny, oferujący zabiegi upiększające na twarz i ciało.

Walorem ulotki, który sprawia, że zapada ona w pamięć klientów i dzięki temu pomaga skojarzyć reklamę z konkretną firmą, jest niecodzienna grafika w formie złotych pasków na czarnym tle, zawierającym również zdjęcie tematyczne kobiety, która wyróżnia się urodą oraz pięknie wykonanym makijażem. Taki obraz zadbanej kobiety, szczęśliwej po skorzystaniu z zabiegów kosmetycznych, oddziałuje na podświadomość potencjalnych klientek,pragnących również poczuć się pięknymi i zrelaksowanymi.

Ulotka jest trójdzielna, co pozwala zamieścić w niej szereg ważnych danych, takich jak skrócony cennik z podziałem na kategorie zabiegów, oferty promocyjne oraz oczywiście adres placówki. Nie zabrakło to także adresu strony internetowej salonu. Taka informacja, pozwalająca klientom sprawdzić referencje i rezultaty zabiegów, przeprowadzonych w placówce buduje zaufanie do firmy.

Inne walory, które ulotki, które warto wymienić to:

  • eleganckie zestawienie kolorystyczne,
  • wyrazisty przekaz,
  • połączenie funkcji reklamowej z informacyjną dzięki cennikowi,
  • kupony promocyjne na jednej ze stron.
Parametry techniczne: 
ID materiału: 
U3DL046022016
Rozmiar: 
A4 do DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
6
Rodzaj składania: 
C
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Ulotki