Nowoczesna i elegancka wizytówka salon fryzjerski z logo i zdjeciem

wizytówka salon fryzjerski
nowoczesna wizytówka salon fryzjerski
czarnobiała wizytówka fryzjerska

Opis projektu

Niezwykle nowoczesna i kreatywna propozycja wzoru wizytówki promującej usługi salonu fryzjerskiego, oferującego usługi, takie jak strzyżenie, koloryzacja czy układanie włosów na specjalne okazje. Szablon cechuje się między innymi:

  • futurystyczną grafiką,
  • prostotą,
  • zdjęciami wysokiej jakości,
  • przejrzystością.

Ulotka została stworzona w czarno- białych barwach i o zróżnicowanej tonacji. Pierwsza strona intryguje zabiegiem graficznym jakim jest zastosowanie zdjęcia tematycznego, które obejmuje całą powierzchnię wizytówki oraz nazwą salonu umieszczoną w tle fotografii przedstawiającej kobietę ze zdrowymi i zadbanymi włosami.

Taki przekaz nawiązuje do profesjonalizmu, renomy i wysokiej jakości usług. Sugeruje również, że specjaliści od tworzenia fryzur w salonie cechują się pomysłowością, twórczym podejściem oraz wyobraźnią. Dzięki temu mogą wykreować look idealnie dopasowany do urody i stylu życia klientki.

Na odwrocie wykorzystano zaś wycinek tego samego zdjęcia, co sprawia, że wizytówka jest jeszcze bardziej oryginalna i wyróżnia się wśród innych. Oczywiście szablon zawiera również imię i nazwisko profesjonalisty zajmującego się strzyżeniem i stylizacją fryzur, a także dane teleadresowe salonu.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W014201601
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki