Projekt nowoczesnej ulotki firmowej, reklama usług lub akcji promocyjnej

projekt ulotki firmowej
broszura promocyjna
projekt ulotki reklamowej

Opis projektu

Projekt nowoczesnej, prostej ulotki w stylu klasycznym i stonowanych, kontrastowych barwach. Ulotka może stanowić materiał promocyjny dla firm z wielu branż, reklamując ich produkty, usługi czy akcje promocyjne.

Ulotki spełnią swoją rolę reklamową nie tylko rozdawane na ulicy przedstawicielom grupy docelowej, czy wkładane do skrzynek pocztowych ale również jeżeli będą dostępne i wyeksponowane w siedzibie firmy czy też na stojaku przed nią. Są również koniecznymi akcesoriami na targach branżowych, gdzie mogą stanowić esencję oferty dla nowych klientów.

Zaprezentowany Szablon stanowi połączenie jasnej i ciemnej kolorystyki, a na tle poszczególnych części ulotki umieszczono wyróżniające się elementy takie jak logo i nazwę firmy, chwytliwe i pobudzające do działania hasło reklamowe czy szczegółowe informacje na temat oferty. Atutem ulotki jest również zdjęcie tematyczne, ciekawie wkomponowane w całość projektu, przedstawiające kobietę w pracy podczas szkolenia w biurze. Ciekawa grafika oraz drobne elementy w żywej barwie to dodatkowe walory szablonu.

Oprócz wymienionych elementów, zaletami szablonu, które warto wymienić są:

  • wyrazisty przekaz,
  • minimalistyczna forma,
  • elegancka grafika,
  • połączenie treści reklamowych z informacyjnymi.
Parametry techniczne: 
ID materiału: 
UDL054032016
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Ulotki