Projekt ulotki firmowej dla hotelu promująca usługę organizacji wesel oraz imprez okolicznościowych

projekt ulotki dla hotelu
wzór ulotki organizowanie wesel
nowoczesny projekt ulotki
projektowanie ulotek reklamowych
ulotki online

Opis projektu

Elegancki projekt trójdzielnej ulotki reklamowej dla hotelu. Ulotka nakierowana na promocję usług, czyli organizację stylowych wesel i bankietów oraz innych imprez okolicznościowych.

Za największe atuty szablonu można uznać jego:

  • nowoczesność,
  • gustowną grafikę,
  • wysokiej jakości zdjęcia tematyczne,
  • spójną kompozycję.

Pierwsza strona ulotki zawiera dużą, sugestywną fotografię tematyczną, która może prezentować twój obiekt hotelowy. Zdjęcie sugeruje, że stylowa architektura i aranżacja będzie wspaniałą oprawą dla każdego wesela czy innej imprezy okolicznościowej. Potencjalny klient patrząc na zdjęcie, nabierze przekonania, że dzięki organizacji wesela w hotelu zarówno wspomnienia jak i fotografie z uroczystości będą niezwykłe. Na okładce ulotki nie zabrakło również logo hotelu, jak i jego nazwy.

W środku wykorzystano miejsce na opis oferty, wyróżniając jej najważniejsze aspekty. Do tego celu wykorzystano czarną i czerwoną czcionkę, dzięki której informacje reklamowe są wyraziste i czytelne. Wszystko to zostało okraszone pięknymi ujęciami wnętrz, czy apetycznych dań weselnych. Na ostatniej stronie nie zabrakło również fotografii samego budynku hotelowego, robiącego wrażenie swoim oryginalnym charakterem.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
U3DL091102017
Rozmiar: 
DL (A4 składane na 3)
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
6
Rodzaj składania: 
C
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Ulotki