Projekt ulotki firmowej dla hotelu promująca usługę organizacji wesel oraz imprez okolicznościowych

Opis projektu

Projekt trójdzielnej wizytówki reklamowej dla eleganckiego i renomowanego hotelu. Ulotka promuje jedną z usług placówki, czyli organizację stylowych wesel i bankietów oraz innych imprez okolicznościowych.

Za największe atuty szablonu można uznać jego:

  • nowoczesność,
  • gustowną grafikę,
  • wysokiej jakości zdjęcia tematyczne,
  • spójną kompozycję.

Pierwsza strona ulotki zawiera dużą, sugestywną fotografię tematyczną, prezentującą zakochaną młodą parę na tle pięknych wnętrz budynku hotelowego. Zdjęcie sugeruje, że stylowa architektura i aranżacja będzie wspaniałą oprawą dla każdego wesela czy innej imprezy okolicznościowej.Potencjalny klient patrząc na zdjęcie, nabierze przekonania, że dzięki organizacji wesela w hotelu zarówno wspomnienia jak i fotografie z uroczystości będą niezwykłe. Na okładce ulotki nie zabrakło również logo hotelu, jak i jego nazwy.

W środku wykorzystano miejsce na opis oferty, wyróżniając jej najważniejsze aspekty. Do tego celu wykorzystano czarną i czerwoną czcionkę, dzięki której informacje reklamowe są wyraziste i czytelne. Wszystko to zostało okraszone pięknymi ujęciami wnętrz, czy apetycznych dań weselnych. Na ostatniej stronie nie zabrakło również fotografii samego budynku hotelowego, robiącego wrażenie swoim oryginalnym charakterem.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
U3DL091102017
Rozmiar: 
DL (A4 składane na 3)
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
6
Rodzaj składania: 
C
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Ulotki