Nowoczesna, elegancka wizytówka dla kosmetyczki lub stylistki paznokci

szablon eleganckiej wizytówki
projekt wizytówki kosmetycznej
wzór wizytówki kosmetycznej

Opis projektu

Wyrazisty, pełen ekspresji szablon wizytówki, która może zostać użyta przez dowolną firmę, reprezentującą branżę beauty. Szablon doskonale sprawdzi się do reklamowania salonu kosmetycznego, wizażu, makijażu czy stylizacji paznokci. Przyciąga uwagę i zatrzymuje ją na dłużej dzięki szeregowi różnych elementów graficznych, a głównie ze względu na:

  • połączenie koloru fioletowego i czarnego,
  • piękne zdjęcie tematyczne,
  • elegancki design.

Warto szczególnie wskazać na wysokiej jakości zdjęcie tematyczne, prezentujące w pełni wystylizowaną kobietę, z profesjonalnym makijażem i manicurem. Ta sugestywna fotografia działa na podświadomość klientek, które również pragną skorzystać z zabiegów dodających urody i pewności siebie.

Obok zdjęcia umieszczono miejsce na imię nazwisko profesjonalisty lub nazwę firmy, zaś pod spodem znajdują się informacje teleadresowe wyróżnione za pomocą niewielkich elementów graficznych. Nie zapomniano również o dodaniu adresu fanpage’a na portalu społecznościowym. Taka informacja pozwala zyskać nowych fanów, aktywnie udzielających się na stronie firmowej.

Na odwrocie powtórzono motyw zdjęcia tematycznego, co zwiększa siłę jego działania. Dodatkowe miejsce można wykorzystać na nazwę salonu, logo czy inną ważną z punktu widzenia klienta informację.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W177052018
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki