Projekt wizytówki firmowej stylizacji paznokci w kobiecych kolorach

Wzór wizytówki stylizacji paznokci
wizytówka firmowa paznokcie
wizytówka stylistki na pieczątki

Opis projektu

Niezwykle delikatny i kobiecy projekt wizytówki firmowej dla gabinetu stylizacji paznokci, zajmującej się na przykład manicurem klasycznym, biologicznym, hybrydowym czy przedłużaniem paznokci.

Grafika idealnie oddaje charakter branży beauty i nawiązuje do piękna, dbałości o urodę. Całość cechuje się swoistym urokiem i wdziękiem, dzięki czemu wizytówka z pewnością przypadnie do gustu klientkom. Ponadto buduje w ich umysłach skojarzenie z profesjonalnymi usługami, renomą i prestiżem firmy, ale również relaksem, wypoczynkiem i dobrym samopoczuciem.

Cechy wizytówki, które stanowią o jej wyjątkowości to między innymi:

  • przejrzystość i wyrazistość,
  • zastosowanie idealnego połączenia stonowanych kolorów,
  • doskonały dobór zdjęcia tematycznego,
  • prosta kompozycja, która wpływa na zwiększenie skuteczności reklamowej,
  • miejsce na zbieranie pieczątek.

Na pierwszej stronie wizytówki widnieje przede wszystkim zdjęcie zadbanych, wypielęgnowanych paznokci. Elegancki napis stylizacja paznokci oraz miejsce na imię i nazwisko to standardowe informacje na tej części wizytówki. Pięknych dłoni przywodzi na myśl, że pielęgnacja urody może być też przyjemnością, zwłaszcza korzystając z zabiegów w konkretnym salonie. Dodatkowo widnieje tutaj również adres fanpage’a firmowego. Dzięki niemu można błyskawicznie umówić się na wizytę czy poznać cennik usług. Druga strona to imię i nazwisko oraz dane kontaktowe stylistki paznokci poniżej których są miejsca na zbieranie pieczątek. To pozwoli związać klientki na dłużej z salonem kosmetycznym.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W168102017
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki