Projekt wizytówki firmowej stylizacji paznokci w kobiecych kolorach

Opis projektu

Niezwykle delikatny i kobiecy projekt wizytówki firmowej dla gabinetu stylizacji paznokci, zajmującej się na przykład manicurem klasycznym, biologicznym, hybrydowym czy przedłużaniem paznokci.

Grafika idealnie oddaje charakter branży beauty i nawiązuje do piękna, dbałości o urodę. Całość cechuje się swoistym urokiem i wdziękiem, dzięki czemu wizytówka z pewnością przypadnie do gustu klientkom. Ponadto buduje w ich umysłach skojarzenie z profesjonalnymi usługami, renomą i prestiżem firmy, ale również relaksem, wypoczynkiem i dobrym samopoczuciem.

Cechy wizytówki, które stanowią o jej wyjątkowości to między innymi:

  • przejrzystość i wyrazistość,
  • zastosowanie idealnego połączenia stonowanych kolorów,
  • doskonały dobór zdjęcia tematycznego,
  • prosta kompozycja, która wpływa na zwiększenie skuteczności reklamowej.

Na pierwszej stronie wizytówki widnieje przede wszystkim zdjęcie zadbanych, wypielęgnowanych paznokci. Motyw kwiatów przywodzi na myśl, że pielęgnacja urody może być też przyjemnością, zwłaszcza korzystając z zabiegów w konkretnym salonie. Dodatkowo widnieje tutaj również adres fanpage’a firmowego. Dzięki niemu można błyskawicznie umówić się na wizytę czy poznać cennik usług. Druga strona to imię i nazwisko oraz dane kontaktowe stylistki paznokci.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W168102017
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki