Projekt wizytówki z czarną pikowaną skórą w tle i złotymi elementami dla salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego

test
wizytówka kosmetyczna
wizytówka na pieczątki

Opis projektu

Wizytówka dla salonu fryzjerskiego z wyrazistym motywem pikowanej skóry w tle. To propozycja również dla innych firm, reprezentujących branżę beauty takich jak gabinet kosmetyczny czy stylizacji paznokci bądź medycyny estetycznej. Projekt cechuje ponadczasowa elegancja, uniwersalność i kobiecy charakter.

Ciekawe rozwiązania graficzne, zastosowane w projekcie to:

  • połączenie czerni i złota,
  • idealne dopasowanie zdjęcia tematycznego,
  • nietypowe tło.

Dwa główne elementy, które rzucają się w oczy, kiedy patrzy się na wizytówkę to motyw pikowanej skóry, który nawiązuje do komfortu, luksusu i wygody, a także fotografia tematyczna przedstawiająca piękną kobietę. Ma ona wykonany staranny, profesjonalny makijaż. Te dwa detale przywodzą skojarzenia z wysokiej jakości usługami, przeznaczonymi dla wyjątkowych kobiet. Na pierwszej stronie widnieją również niezbędne dane, które pozwalają klientce na szybki kontakt z salonem. Są to nie tylko adres, ale także telefon i adres e-mail. Nie zabrakło tutaj również adresu strony www, na której można obejrzeć przykładowe efekty zabiegów.

Na odwrocie umieszczono godziny otwarcia firmy, a także odniesienie do fanpage’a firmowego, czyli najlepszej metody współczesnej komunikacji z klientem. Obok znajduje się także przestrzeń na pieczątki, umożliwiające udział w programie lojalnościowym i korzystanie z atrakcyjnych zniżek.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W175052018
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki