Projekt wizytówki dla siłowni lub klubu fitness z nowoczesnej, bardzo dynamicznej grafice grafice

wizytówka dla siłowni projekt
wizytówka siłownia
wizytówka klub fitness

Opis projektu

Niezwykle nowoczesny i dynamiczny projekt wizytówki firmowej dla renomowanej siłowni lub klubu fitness, w którym można zadbać zarówno o swoją sylwetkę jak i formę. Szablon cechuje się wyrazistością oraz niezwykle sugestywnie oddziaływuje na potencjalnych klientów firmy.

Wspomniane walory projekt uzyskał między innymi dzięki:

  • doskonałemu dopasowaniu fotografii tematycznych,
  • nietuzinkowej kolorystyce,
  • niebanalnym rozwiązaniom graficznym.

Na pierwszej stronie, połączenie żywego fioletu i żółci przyciąga spojrzenia każdego, kto otrzyma wizytówkę. Wzrok zatrzymuje zaś zdjęcie wysportowanego męskiego ciała, idealnie wkomponowane w całość grafiki. Obraz działa na podświadomość klienta, który z pewnością zapragnie również posiadać równie piękną budowa ciała. To z kolei pobudzi do akcji, czyli zapisania się na siłownię.

Na odwrocie również zastosowano przyciągające oko zdjęcie ćwiczącej kobiety o nienagannej sylwetce. W dobrze widocznym miejscu umieszczono informację na temat promocyjnej ceny karnetu wraz z konsultacjami dietetycznymi gratis. Obok wykorzystano przestrzeń na umieszczenie informacji na temat oferty studia fitnessu, a także godzin jego otwarcia. Całość jest kompozycją idealnie pasującą do branży fitness, gdzie liczy się wizerunek i pierwsze wrażenie

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W172012018
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki