Elegancka, biała ulotka z menu dla restauracji, gotowy wzór

projekt ulotki dla restauracji
wzór ulotki z menu dla restauracji
elegancka ulotka restauracja
broszura gastronomia menu
elegant brochure restaurant

Opis projektu

Gotowy projekt ulotki wraz z menu dla lokalu gastronomicznego, takiego jak restauracja serwująca kuchnię tradycyjną czy też nowoczesną.

Szablon odznacza się:

  • elegancją,
  • prostotą,
  • minimalistyczną grafiką,
  • stonowaną kolorystyką,

Jasna i przejrzysta grafika z elementami złota to największy atut ulotki. Przywodzi to skojarzenia z dobrym smakiem nie tylko w kwestii dań, ale także wystroju wnętrz czy klimatu, jaki powinien panować w miejscu, gdzie spożywamy posiłki. Ponadto biel nawiązuje do czystości oraz ekskluzywności miejsca. Menu zamieszczone we wnętrzu ulotki to funkcjonalne rozwiązanie, ponieważ pozwala każdemu posiadaczowi ulotki być na bieżąco z cenami oraz ofertą lokalu. Ulotka jest więc nie tylko gadżetem typowo reklamowych, ale również praktyczną formą zapoznania klienta z propozycjami dań.

Dzięki czemu projekt bardzo skutecznie przyciągnie nowych klientów? Między innymi dlatego, że na jasnym tle wspaniale uwypuklone zostały pyszne dania uwiecznione na pobudzających apetyt fotografiach, znajdujących się w górnej części wnętrza ulotki oraz na jej okładce. Karta dań jest podzielona na kategorie, co sprawia, że jest jeszcze bardziej czytelna. Oczywiście na okładce nie zabrakło takich elementów jak logo firmy, jej nazwa oraz godziny otwarcia.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
U3DL80022017
Rozmiar: 
A4 do DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
6
Rodzaj składania: 
C
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Ulotki