Projekt eleganckiej, nowoczesnej, czystej ulotki z menu dla restauracji

projekt nowoczesnej ulotki
nowoczesna ulotka dla restauracji
przejrzysta ulotka z menu
wzór ulotki restauracja
ulotka gastronomia projekt

Opis projektu

Projekt ulotki z menu dla restauracji lub innego lokalu gastronomicznego, takiego jak bar sałatkowy, bistro wegańskie czy lokal ze zdrową kuchnią domową.

Szablon cechuje się takimi zaletami, jak:

  • elegancja
  • nowoczesność
  • przejrzystość
  • oryginalna kolorystyka

Niebanalna grafika przyciąga uwagę, zaś zastosowanie zieleni na okładce zatrzymuje wzrok na dłużej i zachęca do tego, by zajrzeć do środka ulotki. Kolor odnosi się do zdrowego, ekologicznego trybu życia, którego nieodłącznym składnikiem jest świadome odżywianie. Odwołanie do skojarzenia ze zdrową kuchnią, opartą na warzywach efektywnie zachęca do odwiedzenia miejsca.

Okładka, oprócz nazwy restauracji zawiera także apetyczne zdjęcie tematyczne przepysznej potrawy, będącej specjalnością szefa kuchni. W środku znajduje się proste i jasne menu z podziałem na kategorie. Do jego stworzenia zastosowano oryginalne rozwiązania graficzne. Dodatkowo obok również umieszczono trzy fotografie potraw serwowanych w lokalu.

Ulotka to doskonała propozycja dla nowoczesnej restauracji, pragnącej podążać za zdrowymi trendami w kwestii odżywiania.Warto wspomnieć, że każdy jej element może być dowolnie zmodyfikowany, zgodnie z konkretnymi potrzebami właściciela punktu gastronomicznego.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
U3DL081022017
Rozmiar: 
A4 do DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
6
Rodzaj składania: 
C
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Ulotki