Projekt ulotki budowlanej, remonty mieszkań, budowa domów

ulotka projekt remonty
prace remontowe budowlane ulotka
projekt ulotki reklamowej usługi remontowe

Opis projektu

Projekt ulotki przeznaczonej dla firm zajmujących się budowaniem, ale także wykańczaniem i remontowaniem domów oraz mieszkań. Ten szablon reklamowy to przejrzyste narzędzie reklamowe z jasnym przekazem.

Głównymi cechami charakterystycznymi ulotki są:

  • nowoczesna grafika,
  • minimalistyczna forma,
  • fotografia tematyczna idealnie dopasowana do treści,
  • kolorystyka nawiązująca do branży,

Dzięki dobremu wykorzystaniu przestrzeni na dwustronnej ulotce budowlanej, prezentuje ona wiele istotnych informacji, na przykład takich jak szczegółowe dane na temat oferty, dane liczbowe dotyczące dotychczasowych realizacji czy konkretne walory firmy. Wszytko to z użyciem trzech kolorów, które idealnie ze sobą współgrają: żółci, bieli i czerni.

W jaki sposób zastosowanie odpowiedniej fotografii wzmacnia skuteczność tego narzędzia?Na pierwszej stronie umieszczono dobrej jakości zdjęcie tematyczne domu jednorodzinnego w trakcie budowy. Budzi to skojarzenia z “wiciem gniazda”. Reklama będzie więc oddziaływać na rodziny pragnące zaznać poczucia bezpieczeństwa we własnym domu. Na ulotce nie zabrakło elementów wspierających identyfikacje wizualną firmy, takich jak jej logo, nazwa czy hasła reklamowe, ale również takich ważnych detali jak dane teleadresowe i adres strony firmowej na portalu społecznościowym.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
UDL079022017
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Ulotki