Wzór składanej ulotki z cennikiem dla salonu kosmetycznego

wzór ulotki salon kosmetyczny
ulotka kosmetyczna składana wzór
projekt składanej ulotki kosmetycznej

Opis projektu

Nowoczesny, dynamiczny projekt ulotki składanej dla salonu kosmetycznego, świadczącego usługi w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała, a także paznokci u dłoni oraz stóp.

Wzór zaprojektowano w taki sposób, by stanowił on doskonałe narzędzie reklamowe reprezentujące branżę beauty. Jakie elementy o tym, świadczą? Szablon stworzono z użyciem wyrazistych barw granatu i fioletu, które kojarzą się z tajemniczą i elegancką kobiecością. Ten sam motyw kolorystyczny powtórzono w zdjęciu tematycznym na okładce. Prezentuje ono piękną, zadbaną kobietę, co z pewnością oddziałuje na wyobraźnię przyszłych klientek, które mogą sobie wyobrazić, w jaki sposób będa wyglądały efekty zabiegów w salonie. Całość grafiki nawiązuje do renomy i profesjonalizmu firmy świadczącej usługi pielęgnacyjne

Ponadto na pierwszej stronie znajduje się także informacja o promocji z ulotką, jak również nazwa salonu i chwytliwe hasło reklamowe. Wewnątrz umieszczono cennik z podziałem na kategorie zabiegów. Okładka z tyłu zawiera praktyczną mapkę, ułatwiającą dojazd oraz dane kontaktowe i teleadresowe salonu piękności.

Podsumowując walory projektu, warto podkreślić takie cechy jak:

  • wyrazisty przekaz,
  • nowoczesną formę,
  • wysokiej jakości fotografię tematyczną,
  • elegancka kolorystyka.
Parametry techniczne: 
ID materiału: 
U2DL068122016
Rozmiar: 
99x210 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
4
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Ulotki