Wzór ulotki reklamowej dla studia stylizacji paznokci w nowoczesnej grafice i wyrazistych kolorach

ulotka stylizacja paznokci
projekt ulotki salon stylizacja paznokci
wzór ulotki z cennikiem paznokcie

Opis projektu

Projekt nowoczesnej ulotki reklamowej dla studia stylizacji paznokci metodą hybrydową, żelową czy akrylową. Wyrazista grafika sprawia, że przekaz reklamowy, który dociera do klientów jest bardzo dobrze zapamiętywalny.

Główne walory ulotki to:

  • oryginalny styl,
  • ciekawe połączenia kolorystyczne,
  • piękne zdjęcie tematyczne,
  • cennik na odwrocie.

Warto zwrócić uwagę na przykład na wysokiej jakości zdjęcie tematyczne, prezentujące piękną kobietę z perfekcyjnym manicurem. Ten przekaz działa na podświadomość niezwykle skutecznie, ponieważ jak wiadomo obraz efektywnie przemawiają do potencjalnych klientów i na długo zapisuje się w ich pamięci. Ten aspekt bardzo dobrze wykorzystano w prezentowanej ulotce.

Pozostałe, warte podkreślenia detale to informacja o promocji na tle zdjęcia tematycznego, a także cennik na odwrocie ulotki. Dzięki niemu łatwiej podjąć decyzję o akcji, czyli skorzystaniu z oferty salonu. Oczywiście w ulotce znajdują się również takie elementy, jak nazwa salonu oraz jej dane teleadresowe, a także godziny funkcjonowania. Nie zapomniano również umieścić adresu strony na portalu społecznościowym. Dzięki temu można zdobyć nowych klientów, którzy docierają do oferty drogą internetową.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
UDL089092017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
2
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (2 votes)
Ulotki