Projekt wizytówki dla salonu fryzjerskiego w eleganckim, nowoczesnym kroju

wizytówka salon fryzjerski
szablon wizytówki salon fryzjerski
reklama salon fryzjerski

Opis projektu

Projekt wizytówki w stonowanych barwach dla salonu fryzjerskiego, świadczącego takie usługi, jak strzyżenie, układanie fryzur na specjalne okazje czy koloryzacja.

Co decyduje o skuteczności promocyjnej tego projektu? Chodzi przede wszystkim o przemyślane zastosowanie wszystkich zawartych w nim elementów. Jednym z nich jest wysokiej jakości fotografia tematyczna, przedstawiające piękną kobietę z niezwykle zadbanymi, zdrowymi i pięknie ułożonymi włosami. Taki obraz zapada w pamięć klientek, oddziałuje na ich podświadomość i sprawia, że one również pragną mieć tak piękną fryzurę. Rezultatem jest akcja, czyli skorzystanie z oferty salonu.

Na ciemnym tle, obok zdjęcia widnieją takie dane jak nazwa salonu oraz imię nazwisko jej właścicielki bądź pracowniczki,a także adres oraz telefon do kontaktu w sprawie umawiania wizyt. Na odwrocie znajduje się informacja na temat zniżki oferowanej studentom, a także adres strony firmowej na portalu społecznościowym, gdzie można znaleźć więcej informacji o korzystnych zniżkach. Pod spodem umieszczono ponadto godziny otwarcia.

Główne walory wizytówki to:

  • wyrazistość grafiki,
  • ciekawa klasyczna kolorystyka,
  • przemyślana kompozycja,
  • nowoczesność wzoru,
  • wysokiej jakości tematyczne zdjęcie fryzjerskie.
Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W158092017
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki