Nowoczesny, minimalistyczny, elegancki wzór wizytówki firmowej

wzór wizytówki firmowej
projekt wizytówki firmowej
szablon wizytówki z ofertą

Opis projektu

Elegancka wizytówka firmowa o uniwersalnym charakterze, idealna do zastosowania firm z różnych branży, pragnących podkreślić swój profesjonalizm i renomę.

Wzór cechuje się nowoczesnością i gustownym charakterem, dzięki zastosowaniu ciemnego granatu oraz stylowej, minimalistycznej grafiki. Inne jego zalety, stanowiące o wysokiej skuteczności to:

  • prosty, ale wyraźny przekaz,
  • ciekawa, estetyczna kompozycja,
  • brak przeładowania niepotrzebnymi szczegółami,
  • dobrze rozplanowane wykorzystanie przestrzeni.

Pierwsza strona zawiera imię i nazwisko posiadacza na ciemnym tle, jak również stanowisko i dane takie jak numer telefonu czy adres strony firmowej. Te detale zostały wyszczególnione za pomocą ciekawych ikon i niebanalnego układu. Druga strona to informacje na przykład o najważniejszych cechach oferty firmowej, czy też misji przedsiębiorstwa, zawarte w podpunktach. Całość jest oddzielona od logo liniami.

Wizytówka może być zastosowana w wielu branżach, w których ogromne znaczenie ma profesjonalny wizerunek. Można ją wykorzystać do promowania na przykład kancelarii adwokackiej czy biura doradztwa księgowego. Z pewnością projekt idealnie spełni swoje zadanie aktywnego reklamowania firmy, dzięki swojej wyrazistości i oryginalności.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W126012017
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki