Wizytówka przedłużanie rzęs, gotowy szablon graficzny ze zdjęciem

wizytówka przedłużanie rzęs
wizytówka stylistka rzęs
wizytówka na zapisy

Opis projektu

Szablon graficzny wizytówki do wykorzystania przez salon przedłużania rzęs metodą 1:1 lub metodami objętościowymi. Projekt jest nowoczesny i spełnia wszelkie standardy skutecznego narzędzia reklamowego.

Pośród jego zalet można wymienić:

  • ciekawą grafikę,
  • przejrzystość formy,
  • ciekawą kompozycję,
  • możliwość dokonania dowolnych zmian
  • kobiecą kolorystykę.

Jednym z głównych elementów pierwszej strony wizytówki, jest zdjęcie tematyczne, przedstawiające jeden z etapów pracy stylistki rzęs,czyli ich przedłużania. Sugestywna fotografia dokładnie odzwierciedla charakter wykonywanej przez specjalistkę usługi. Przy okazji klientki, które jeszcze nie miały okazji doświadczyć tego zabiegu, mogą zyskać wiedzę na temat tego, w jaki sposób on wygląda. To rodzi w ich podświadomości poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do zasobu.

Obok zdjęcia znajduje się nazwa salonu, zaś pod spodem imię i nazwisko oraz dane kontaktowe stylistki wraz z adresem strony firmowej na portalu społecznościowym. Tam można poznać działalność firmy bliżej. Na odwrocie znajduje się praktyczna pomoc do zapisywania kolejnych wizyt na uzupełnienie rzęs. Dzięki temu klientka będzie miał wizytówkę zawsze przy sobie i niejednokrotnie będzie na nią patrzeć, co zwiększa skuteczność reklamową tego narzędzia.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W163102017
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki