Wzór wizytówki stylizacja paznokci oraz zabiegi pielęgnacji ciała

Opis projektu

Szablon wizytówki firmowej dla salonu urody, pielęgnacji ciała czy stylizacji paznokci z wyrazistą grafiką i kolorystyką przyciągającą wzrok. Projekt jest utrzymany w biało- czerwonej kolorystyce.

Barwy dodają wizytówce oryginalnego charakteru. Nawiązują do atrakcyjności i kobiecości, w seksownej i drapieżnej wersji, a także do pewności siebie. Po lewej stronie znajduje się doskonale dopasowane zdjęcie tematyczne, przedstawiające kobiece usta i dłonie z nienagannym makijażem i manicur. Obok widnieje nazwa salonu, adres i dane kontaktowe. Bardzo ważnym punktem jest umieszczenie adresu strony internetowej. Tam klientki mogą znaleźć pełniejsze informacje na temat oferty, realizacji oraz ceny poszczególnych zabiegów.

Jakie elementy stanowią o skuteczności prezentowanego wzoru? Są to między innymi:

  • nowoczesna grafika,
  • prosty i jasny przekaz,
  • minimalizm,
  • akcja promocyjna.

Na odwrocie wizytówki znajdują się pola, pozwalające zbierać pieczątki za zabiegi. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości, klientka może skorzystać z zabiegu z 50% rabatem. To niezwykle atrakcyjna forma zachęty do korzystania z usług salonu. Oczywiście pod spodem nie zabrakło nieodzownego elementu, jakim jest adred do fanpage’a firmowego.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W160092017
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Wizytówki