Wzór wizytówki dla salonu fryzjerskiego z nietypową, elegancką grafiką w kolorach pasetelowych

Wzór wizytówki salon fryzjerski
pastelowy projekt wizytówki fryzjerskiej
szablon wizytówki dla salonu fryzjerskiego

Opis projektu

W jaki sposób powinna być zaprojektowana wizytówka reprezentująca firmę z branży beauty, na przykład salon fryzjerski, by stanowić skuteczne narzędzie promocyjne, które będzie zapamiętywalne przez klienta? Warto spojrzeć na zaprezentowany przykład oryginalnego szablonu wizytówki i jej szczególne cechy.

Przede wszystkim w zastosowano tutaj nietypową, ale zarazem elegancką grafikę oraz wykorzystano pastelowe kolory, które kojarzą się z kobiecością, delikatnością i subtelnością. To z pewnością zachęci klientki do bliższego zainteresowania się szczegółową ofertą. Dużą siłę oddziaływania ma także zdjęcie tematyczne zadbanej kobiety z pięknymi i idealnie wystylizowanymi włosami. Obok zdjęcia widnieją dane osobowe fryzjerki, zaś pod spodem umieszczono adres salonu.

Druga strona zawiera dane kontaktowe oraz symbol nożyczek fryzjerskich. Całość jest nowoczesna, przyciągającą uwagę i dynamiczna, a zarazem przejrzysta i pozbawiona zbędnych elementów. Dzięki temu stanowi jasny przekaz reklamowy. Na wizytówce koniecznie należy zamieścić także odnośnik do strony www firmy. Dzięki temu klientki mogą zapoznać się z przykładowymi realizacjami czy cennikiem usług.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W153072017
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki