Projekt trójdzielnego kalendarza dla firmy produkcyjnej

Projekt kalendarza trójdzielnego
projektowanie kalendarzy ściennych
projekt kalendarza firmowego trójdzielnego
nowoczesny wzór projektu na kalendarz dla firmy produkcyjnej

Opis projektu

Projekt kalendarza trójdzielnego do wykorzystania na przykład przez firmę produkcyjną, oferującą swoim klientom maszyny, podzespoły i urządzenia. Szablon stworzono za pomocą połączenia różnych odcieni koloru niebieskiego, który dominuje również na zdjęciu tematycznym, prezentującym produkty firmy. Zdjęcie w tle jak i całą grafikę wzory możemy bez problemu dowolnie dostosować do wymagań Twojej firmy.

Główne walory projektu to:

  • nowoczesna grafika,
  • idealne dopasowanie zdjęcia tematycznego do branży,
  • praktyczny podział narzędzia na trzymiesięczne okresy,
  • prostota i wyrazistość przekazu.

Funkcjonalna forma kalendarza sprawia, że może on pełnić rolę zarówno gadżetu reklamowego, jak i praktycznej pomocy w planowaniu czasu. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla stałych i wiernych klientów, którzy dzięki niemu będą na co dzień pamiętać o firmie i jej wysokiej jakości ofercie.

W jaki sposób można wykorzystać to narzędzie do promocji firmy? Na przykład wysyłając je osobom, które polubią stronę firmy na portalu społecznościowym. Dzięki temu reklama trafi także do ich znajomych i zatoczy o wiele szersze kręgi. Powierzchnię szablonu wykorzystano do zmieszczenia danych na temat walorów firmy oraz informacji teleadresowych, umożliwiających kontakt. Całość prezentuje się klasycznie i gustownie oraz przejrzyście.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KTZ006103016
Rozmiar: 
320 x 810 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Kalendarze