Szablon vouchera podarunkowego dla salonu fryzjerskiego w kolorach pastelowych

szablon voucher podarunkowy
wzór voucher podarunkowy
projekt voucher podarunkowy

Opis projektu

W jaki sposób wykorzystać vouchery podarunkowe do efektywnej promocji działalności firmy? Mogą one na przykład stanowić nagrodę w konkursach organizowanych na portalu społecznościowym lub prezent dla stałych klientek za lojalność wobec firmy.

Warto spojrzeć na przykład na zaprezentowany szablon vouchera podarunkowego dla salonu fryzjerskiego. Klienta, która go otrzyma będzie miała prawo skorzystać z darmowego strzyżenia, farbowania, koloryzacji czy też stylizacji. Dzięki temu z pewnością w jej umyśle stworzą się same pozytywne skojarzenia z firmą. Voucher został zaprojektowany w pastelowych, kobiecych kolorach. Jest nowoczesny i zarazem elegancki. Zawiera ciekawe zdjęcie tematyczne zadbanej kobiety z pięknie ułożonymi włosami.

Na odwrocie zastosowano również symbol nożyczek fryzjerskich ciekawie wkomponowanych w grafikę.Oczywiście nie zabrakło to również takich podstawowych elementów, jak dane właściciela bądź pracownicy, informacje adresowe i kontaktowe oraz pole pozwalające wpisać dane osoby, która otrzyma voucher.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL031072017
Rozmiar: 
DL 99x210 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe