Voucher podarunkowy dla salonu spa do wypisania

voucher podarunkowy SPA
voucher spa
voucher gabinet odnowy

Opis projektu

W naszej bogatej ofercie szablonów nie mogło zabraknąć propozycji dla salonów SPA. Zaprezentowany tu wzór doskonale wpisze się w charakter działalności salonów odnowy biologicznej. Z powodzeniem posłuży jako narzędzie marketingowe do promocji zabiegów dla ciała i ducha – peelingów, depilacji woskiem czy masaży relaksujących. Przedstawiony szablon wykorzystać można jako nagrodę w konkursie na fanpage`u, miły gest wobec stałych klientów czy zachętę do ponownego skorzystania z oferty SPA. Może być on również sprzedawany jako forma prezentu urodzinowego czy świątecznego dla miłośnika gabinetów odnowy.

Projekt karty podarunkowej idealnie wkomponuje się w charakter działalności obiektów typu SPA. Efekt ten udało nam się osiągnąć dzięki zastosowaniu subtelnej kolorystyki i delikatnych elementów graficznych. Zieleń i pastelowe akcenty działają na odbiorcę wyciszająco, jakby przygotowując go do atmosfery zabiegów w gabinecie SPA. Zieleń jest tu też symbolem relaksu, odprężenia oraz odnowy ciała i ducha w miłym otoczeniu. Na przedniej stronie vouchera uwagę przykuwa już samo jego tło, przedstawiające zielony liść pokryty kropelkami wody. Klimat bliskości z naturą podtrzymuje tematyczne zdjęcie, na którym widnieje kobieta biorąca kąpiel na świeżym powietrzu. Oprócz tego szablon zawiera: napis „voucher podarunkowy”, logo gabinetu i adres jego strony internetowej. Powtórzenie prostokątnych bloków tekstowych sprawia, że wzór tworzy spójną całość. Strona na odwrocie podzielona jest na dwie części. Po lewej, na nieco jaśniejszym tle, to miejsce do wypisania danych posiadacza oraz rodzaju zabiegu, który zostanie przeprowadzony gratis. Pod spodem widoczne są też warunki skorzystania z karty podarunkowej. Obok pod logo firmy znajdują się jej dane kontaktowe, takie jak adres i telefon, jak również namiary na profil firmowy na portalu społecznościowym Facebook, na którym można znaleźć bieżące informacje o ofercie oraz promocjach SPA.

Kojący zmysły wzór bonu podarunkowego to doskonałe narzędzie promocji dla gabinetów odnowy biologicznej. Gotowy szablon dla SPA do wypisania dostępny jest w formacie DL (210 mm x 99 mm). Może być swobodnie edytowany pod względem treści i rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy nowoczesny bon podarunkowy na papierze kredowym o wysokiej jakości. Świetnym jego uzupełnieniem będą dostępne w naszej ofercie wzory ulotki, roll-upa czy wizytówki dla salonu SPA.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL026012017
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe