Elegancki voucher podarunkowy dla salonu fryzjerskiego z nowoczesną grafiką

voucher salon fryzjerski
elegancki voucher fryzjerski
nowoczesny voucher fryzjerski

Opis projektu

Jak wykorzystać voucher podarunkowy w kampanii reklamowej firmy, na przykład salonu fryzjerskiego? Może być on prezentem dla pani, która wygra konkurs organizowany na fanpage’u firmowym lub klientki, która jako pierwsza polubi post promocyjny. Z pewnością tak wyróżniona kobieta chętnie ponownie zajrzy do salonu.

Prezentowany szablon vouchera podarunkowego posiada wszelkie cechy nowoczesnego narzędzia reklamowego, takie jak:

  • minimalistyczną grafikę,
  • przejrzystość,
  • jasność przekazu,
  • stonowana kolorystyka.

Elegancki projekt będzie idealnie reprezentował luksusowy salon fryzjerski, w którym profesjonaliści potrafią dobrać fryzurę nie tylko do urody, ale także trybu życia i temperamentu klientek. Na jasnym tle znajduje się sugestywne zdjęcie tematyczne, przedstawiające kobietę z pięknymi, zadbanymi włosami. Obok widnieje napis “Voucher podarunkowy”, zaś niżej umieszczono nazwę firmy. Na odwrocie powtarza się motyw ze zdjęcia tematycznego, ale tym razem jest on tłem. Tu także znajduje się miejsce na wpisanie danych posiadaczki bonu, zaś obok ulokowano dane teleadresowe firmy.

Całość stanowi delikatne, subtelne, ale zarazem wyraziste narzędzie reklamowe, będące uzupełnieniem ulotek czy wizytówek.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL032092017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

5
Average: 5 (1 vote)
Karty upominkowe