Roll up firmowy, szablon do przystosowania

roll up firmowy
nowoczesny roll up firmowy
roll up firma produkcyjna projekt
szablon roll upu firmowego z produktem

Opis projektu

Szablon firmowego roll upa, który można wykorzystać jako skuteczny gadżet reklamowy w wielu branżach. Wystarczy tylko poszczególne elementy projektu dopasować do konkretnych potrzeb konkretnej firmy.

Grafika jest uniwersalna i nowoczesna. Gdzie umieścić taki gadżet reklamowy, by jak najlepiej spełniał swoje zadanie, kierują uwagę przechodniów na konkretną placówkę? Roll up doskonale sprawdza się postawiony przed firmą, gdzie może być zobaczony przez mijających go potencjalnych klientów. Od razu mogą oni wstępnie i zapoznać się z informacjami na temat oferty, która dosłownie wychodzi im na naprzeciw. Ponadto narzędzie można wykorzystać w innych miejsca, na szlakach pieszych, w sąsiedztwie placówki firmowej.

Nowoczesny projekt zawiera na górze miejsce na nazwę firmy i jej logo, pośrodku zaś ulokowano zdjęcie oraz kilka najważniejszych danych na temat oferty i jej zalet. Na dole umieszczono dane teleadresowe przedsiębiorstwa. Zdjęcie w tle, którego wycinek znajduje się w górnej części szablonu, może bezpośrednio nawiązywać do działalności firmy.

Wartymi uwagi zaletami roll upa są też takie elementy jak:

  • stonowana kolorystyka, ożywiona żółtym akcentem,
  • profesjonalna, nowatorska grafika,
  • wysokiej jakości zdjęcie tematyczne,
  • prosta i przejrzysta kompozycja.
Parametry techniczne: 
ID materiału: 
RU0112016
Rozmiar: 
100x200 cm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Roll up