Czerwony świąteczny voucher podarunkowy z grafiką złotej kokardy i prezentami w tle

czerwony voucher świąteczny na prezent do druku
świąteczny voucher kosmetyczny
czerwono-złoto voucher świąteczny

Opis projektu

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Także sklepy i punkty usługowe, działające stacjonarnie i online, sięgają w tym okresie po szczególne środki promocyjne. Jedną z najskuteczniejszych form reklamy w sezonie świątecznym są vouchery. Bony podarunkowe to doskonały pomysł, by nagrodzić lojalnych klientów i dotrzeć do potencjalnych odbiorców. Firmy z wielu branż wykorzystać mogą świąteczne kupony podarunkowe na wiele sposobów. Idealnie sprawdzą się one zarówno jako nagroda w konkursie, podarunek dla stałych klientów, ale też forma podarunku, jaki wręczyć mogą oni swoim bliskim. Uśmiech na twarzach obdarowanych bez wątpienia wywoła czerwony świąteczny bon, który z przyjemnością przedstawiamy.

Świąteczny bon podarunkowy nie może obejść się bez odpowiednich dekoracji. Nasz wyjątkowy wzór zaprojektowaliśmy z dbałością o najmniejsze detale. Na jego przodzie znaleźć można więc znany i lubiany motyw świątecznych bombek, prezentów i gwiazdek. Subtelna łuna światła nadaje wzorowi niepowtarzalnego uroku. Całość dopełnia grafika złotej kokardy przechodzącego przez voucher. Stylizowany napis nawiązuje zaś do dekoracyjnej ręcznej kaligrafii. Na odwrocie znalazły się z kolei najważniejsze informacje - dane posiadacza, nazwa usługi i jej wartość oraz warunki wykorzystania bonu, takie jak konieczność telefonicznego umówienia wizyty oraz data ważności kuponu. Dobrze wyeksponowane zostały też dane kontaktowe firmy.

Zaproponowany przez nas świąteczny voucher to idealna forma promocji dla sklepów i punktów usługowych. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza w branży beauty - jako podarunek dla klientów salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych czy salonów SPA. Dzięki uniwersalnemu charakterowi równie świetnie wpisze się w charakter działalności innych firm, które szukają niebanalnej formy promocji i podarunku. By w pełni sprostać potrzebom klientów, umożliwiamy im dopasowanie wzoru czerwonego kuponu do ich indywidualnych potrzeb. Kompleksowa usługa, jaką oferujemy, obejmuje zarówno projekt, jak i wydruk bonu na wysokiej jakości papierze kredowym.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL053122018
Rozmiar: 
DL 99x210mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe