Projekt vouchera świątecznego gotowego na prezent pod choinkę

projekt vouchera podarunkowego świątecznego
bon podarunkowy na boże narodzenie
voucher świąteczny projekt do druku

Opis projektu

Wybór podarunków dla osób, które są dla nas ważne, to bardzo często nie lada wyzwanie. Kiedy nie wiemy, co wręczyć bliskim i przyjaciołom, z pomocą przychodzą nam praktyczne vouchery prezentowe pod choinkę. Stanowią one dodatkowo świetny element promocyjny wielu firm, które mogą z pomocą bonów reklamować swoje produkty i usługi. W jaki sposób? Na przykład, rozdając kupon zwycięzcom konkursów w social mediach czy nagradzając nim stałych klientów marki. Bez względu na zastosowanie - świąteczny bon to przepis na udany prezent i uśmiech na twarzy obdarowanego. Zwłaszcza, jeśli będzie to bon utrzymany w prawdziwie świątecznej stylistyce.

Przedstawiony przez nas wzór to prawdziwa gratka dla miłośników świątecznych dekoracji. Na przodzie projektu znalazły się złote grafiki z prezentami, leżącymi na choinkowej gałązce oraz subtelne punkty światła, nadające całości klimatycznego uroku. Nie bez znaczenia jest też złoto-biały napis „Wesołych Świąt”, wykonany w technice odręcznego pisma. Granatowe tło doskonale kontrastuje z całością designu, nadając wzorowi niezwykle gustownego i eleganckiego charakteru. Na odwrocie wzoru przewidziane zostało zaś miejsce na dane adresata bonu, wartość lub usługę objętą bonem oraz warunki jego wykorzystania, w tym konieczność telefonicznego umówienia wizyty oraz data ważności. Umiejętnie wyeksponowane zostały też dane kontaktowe firmy - nazwa, adres, numer telefonu i godziny pracy.

Złoto-granatowy voucher pod choinkę to doskonała forma promocji dla sklepów i punktów usługowych z wielu różnych branż. Świetnie sprosta potrzebom branży beauty - salonom fryzjerskim oraz kosmetycznym, gabinetom SPA i nie tylko. Uniwersalny charakter wzoru pozwala na jego swobodne wykorzystanie także przez klientów prowadzących działalność gastronomiczną, odzieżową, obuwniczą, wnętrzarską czy biżuteryjną. Aby w pełni sprostać oczekiwaniom klientów, proponujemy dopasowanie wzoru czerwonego bonu do ich indywidualnych potrzeb. Kompleksowa usługa, jaką oferujemy, obejmuje zarówno projekt, jak i wydruk bonu na wysokiej jakości papierze.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL052122018
Rozmiar: 
DL 99x210mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe