Baner reklamowy salon spa, masażu, gotowa grafika do wykorzystania w celach promocyjnych

Baner salon spa
baner reklamowy salon spa
baner reklamowy salon odnowy

Opis projektu

Profesjonalny szablon banera reklamowego dla firmy reprezentującej branżę beauty, takiej jak salon SPA czy gabinet masażu. Grafika jest przygotowana w taki sposób, by stanowić skuteczne narzędzie promocyjne. W razie potrzeby istnieje również możliwość zmiany poszczególnych elementów w celu dopasowania do potrzeb konkretnej firmy.

Najważniejsze cechy stanowiące o efektywności banera to:

  • dobra widoczność przekazu reklamowego nawet z dużej odległości,
  • grafika dopasowana do branży urodowej,
  • sugestywne zdjęcie tematyczne,
  • kolorystyka nawiązująca do kobiecości.

Warto zwrócić uwagę na fotografię znajdującą się po lewej stronie projektu. Przedstawia ona zrelaksowaną kobietę, poddającą się zabiegowi odnowy biologicznej, dzięki czemu zyskuje piękne ciało i dobre samopoczucie. To niezwykle silna sugestia dla klientek patrzących na baner. One również zapragną poczuć się podobnie i skorzystać z zabiegów oferowanych salonie. Kwiat obok zdjęcia podkreśla, że proponowane usługi pomagają dbać o urodę i komfort psychiczny.

Po prawej stronie widnieje wyraźne logo i nazwa firmy zaś pod spodem umieszczono dane teleadresowe i kontaktowe firmy wraz z jej adresem strony firmowej. Dodatkowo przyciągająca uwagę jest informacja o rabacie w konkretny dzień tygodnia.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
BZ045102017
Rozmiar: 
2x1 m (do dostosowania)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Banery