Gotowy baner reklamowy na dożynki gminne lub powiatowe ze zdjęciem zboża

Baner na dożynki gminne
projekt graficzny baner dożynki
gotowy wzór banera dożynkowego

Opis projektu

Dożynki, mające swój rodowód w czasach średniowiecznych, stanowią podziękowanie za tegoroczne zbiory i prośbę o pomyślność przyszłych. Największe w roku święto rolników to ukoronowanie ich ciężkiej pracy, któremu towarzyszą pochody z wieńcem dożynkowym i wspólna biesiada przy dźwiękach muzyki. Zaprezentowany tu baner reklamowy to idealne propozycja dla gmin i powiatów organizujących imprezy dożynkowe.

Projekt graficzny banera reklamowego utrzymany został w letnich kolorach, nawiązujących do rolnictwa. Żółcie i brązy doskonale współgrają z wykorzystaną w szablonie grafiką zboża. Starannie zaplanowane zostały też informacje umieszczone na banerze. Na jego górze widnieje napis informujący o zaproszeniu do wzięciu udziału w dożynkach. W prawym dolnym rogu widać z kolei miejsce imprezy wraz z datą i godziną jej rozpoczęcia. Centralnie zlokalizowany napis „dożynki” jasno komunikuje treść banera i podnosi jego skuteczność informacyjną. Gotowy baner reklamowy na dożynki gminne lub powiatowe to starannie zaprojektowany szablon – prosty, a jednocześnie wymowny. Wysokiej jakości grafika, przedstawiająca zdjęcie zboża tworzy automatyczne skojarzenia z tematyką imprezy. Dzięki temu, zaprezentowany szablon dotrze do dużego grona odbiorców i zachęci ich do udziału w reklamowanym wydarzeniu.

By w pełni dostosować się do charakteru imprezy dożynkowej, proponujemy swobodną personalizację wzoru prostego i czytelnego banera pod względem umieszczonej na nim treści.
Baner dostępny jest w wymiarze 2x1 m lub innym, w zależności od potrzeb klienta.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
BZ052082019
Rozmiar: 
2x1 m (do przystosowania)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Banery