Elegancka, nowoczesna karta dań dla restauracji

karta menu projekt
wzór karta dań restauracja
projekt druk karta dań restauracja
projekt karty dań
projekt karty dań

Opis projektu

Nowoczesny projekt graficzny eleganckiej i niebanalnej karty dań dla restauracji serwującej zarówno kuchnię tradycyjną jak i wegetariańską czy wegańską. Projekt szablonu składa się ze strony tytułowej oraz wewnętrznej karty zawierającej propozycje poszczególnych dań oraz ich ceny, a także zdjęcia prezentujące lokal i informacje na jego temat. Szczególne walory karty dań to:

  • prostota,
  • nowoczesność,
  • gustowna grafika,
  • minimalistyczna forma.

Zewnętrzna część menu jest utrzymana w ciemnym kolorze z niewielkimi akcentami złota i bieli. Delikatna grafika prezentuje się stylowo i oryginalnie. Na pierwszej stronie znajduje się miejsce na nazwę restauracji i inne informacje związane z tym miejscem, ważne z punktu widzenia klienta. Frontowa część okładki pozbawiona jest zbędnych szczegółów przez co prezentuje się niezwykle stylowo. Nasuwa to skojarzenie z elegancją i szykiem miejsca, w którym można spożyć smaczny posiłek.

W środkowej części karty, czyli znajdują się nie tylko menu z podziałem na poszczególne typy dań, ale także można znaleźć kilka ciekawych informacji na przykład o restauracji, jej historii, misji oraz specjalnościach szefa kuchni. Oczy klientów cieszą także piękne fotografie tematyczne wnętrz restauracyjnych.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
MA4005082015
Rozmiar: 
A4
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
4, 8, 12 lub 16 stron
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Karty menu